Par mums

agirVision ideja dzima 2013. gada vasarā un tad izveidojās neformāla cilvēku grupa, kas savu ideju prezentēja Nestholma inkubatoram Somijā. Neskatotiers uz idejas "zaļumu", inkubatoram ideja patikās un komandai bija iespēja vairāku mēnešu garumā iepazīties ar daudziem mentoriem, uzņēmumiem Somijā.

2014. gada pavasarī tika izveidots Start-up uzņēmums un agirVision turpināja jau savas tehnoloģijas izstrādi. 2014. gada laikā tika dota iespēja notestēt tehnoloģiju rūpnicā reālā darba vidē un testa laikā tehnoloģija pierādīja savu spēju apstrādāt matemātiķu valodā runājot izplūdušu informāciju reālā laikā.

2014. gada rudenī agirVision tika uzņemts Zaļo tehnoloģiju inkubatorā pirmsinkubācijas programmā. Šajā laikā ir izveidojušās sadarbības ar vairākām Latvijas ražošanas līdzekļu izstrādātāju kompānijām, iegūstot pieredzi zivju apstrādes, kokapstrādes un karjertu izstrādes tehnoloģijās.


Mūsu atbalstītāji:


Kā viena no lielākajām pateicībām no agirVision puses ir jāizsaka tieši Zaļo tehnoloģiju inkubatoram. Tieši sadarbībā ar ZTI, agirVision ir atradis savus pirmos klientus. Lai arī mūsu formālā sadarbība ir beigusies, vēl joiprojām agirVision saņem uieteikumus no ZTI inkubatora. 
Vairāk informācija par Zaļo Tehnoloģiju inkubatoru ir pieejams šeit.
  Sadarbībā ar Valmieras Biznesa un Inovāciju inkubatoru 2015. gada rudenī tika izstrādāts zivju galvu giljotīnas prototips. Izveidotajam prototipam uz doto brīdi nav analogu pasaulē!
Vairāk informācija par Valmieras Biznesa un Inovāciju inkubatoru ir pieejams šeit.
  Lahti (Somija) imaging startup accelerator palīdzēja agirVision izstrādāt savu biznesa modeli, kā arī ir izveidojis agirVision starptautiskos kontaktus. 
Vairāk informācija par Nestholma biznesa akceleratoru ir pieejams šeit. 

 .